Manron School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Manron School

We are back again
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Предложения и препоръки

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Amor Gitano
Don't Blame Me ... I'm JuSt a RoCk StaR



Female Брой мнения : 231
Registration date : 16.12.2007

Character sheet
Описание на Героя:

Предложения и препоръки Empty
ПисанеЗаглавие: Предложения и препоръки   Предложения и препоръки EmptyНед Дек 16, 2007 10:32 pm

Вие сте Wink
Върнете се в началото Go down
Frozen Beauty
Never Forgotten
Frozen Beauty


Female Брой мнения : 173
Location : FoUr LeTtErs : H E L L
Registration date : 27.12.2007

Character sheet
Описание на Героя:

Предложения и препоръки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и препоръки   Предложения и препоръки EmptyЧет Дек 27, 2007 3:45 pm

Аз предлагам да се отворят още магазини на магоьсническата уличка. За униформи или метли,например. Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.sinu.bigforumpro.com
Frozen Beauty
Never Forgotten
Frozen Beauty


Female Брой мнения : 173
Location : FoUr LeTtErs : H E L L
Registration date : 27.12.2007

Character sheet
Описание на Героя:

Предложения и препоръки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и препоръки   Предложения и препоръки EmptyПет Дек 28, 2007 10:05 pm

Предлагам да заключим архива ... Smile
Щом е архив,трябва да е заключен .
Върнете се в началото Go down
http://www.sinu.bigforumpro.com
Amor Gitano
Don't Blame Me ... I'm JuSt a RoCk StaR



Female Брой мнения : 231
Registration date : 16.12.2007

Character sheet
Описание на Героя:

Предложения и препоръки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и препоръки   Предложения и препоръки EmptyПет Дек 28, 2007 10:05 pm

Вярно бре.Мерси, че ми напомни.
Върнете се в началото Go down
Frozen Beauty
Never Forgotten
Frozen Beauty


Female Брой мнения : 173
Location : FoUr LeTtErs : H E L L
Registration date : 27.12.2007

Character sheet
Описание на Героя:

Предложения и препоръки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и препоръки   Предложения и препоръки EmptyПет Дек 28, 2007 10:10 pm

Познайте кой пак има предложение ! Аз,разбира се ! Smile

Относно историята на Манрон :
Ако искате мога да се наема да напиша подробна история за създаването на училището. Стеф даде основната информация,аз мога ... да го разкажа като стара история,записавана в магьосническите учебници по История на магията. Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.sinu.bigforumpro.com
Amor Gitano
Don't Blame Me ... I'm JuSt a RoCk StaR



Female Брой мнения : 231
Registration date : 16.12.2007

Character sheet
Описание на Героя:

Предложения и препоръки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и препоръки   Предложения и препоръки EmptyПет Дек 28, 2007 10:12 pm

Ъм, аз това правя в момента, но ми трябва време да я заформя добре.
Върнете се в началото Go down
Frozen Beauty
Never Forgotten
Frozen Beauty


Female Брой мнения : 173
Location : FoUr LeTtErs : H E L L
Registration date : 27.12.2007

Character sheet
Описание на Героя:

Предложения и препоръки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и препоръки   Предложения и препоръки EmptyПет Дек 28, 2007 10:13 pm

Кой ме е изпреварил ? Twisted Evil Лошо Ире,лошо ... Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.sinu.bigforumpro.com
Frozen Beauty
Never Forgotten
Frozen Beauty


Female Брой мнения : 173
Location : FoUr LeTtErs : H E L L
Registration date : 27.12.2007

Character sheet
Описание на Героя:

Предложения и препоръки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и препоръки   Предложения и препоръки EmptyПон Яну 21, 2008 6:46 pm

Абе , що не добавите функция Галерия към форума ? Smile

И относно това ми хрумна това :

Всеки потребител , койт ое по-редовен да получи право на две галерии : една на героя му и една на за него си , където може да пуска каквито си картинки иска. geek Освен това да направим галерия снимки , където който иска ще може да пуска свои снимки . Това ми е толкова в главата , че бих го направила светкавично , само дето не съм админ. Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.sinu.bigforumpro.com
Could`Be
Admin
Could`Be


Male Брой мнения : 345
Age : 33
Registration date : 16.12.2007

Character sheet
Описание на Героя:

Предложения и препоръки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и препоръки   Предложения и препоръки EmptyВто Яну 22, 2008 10:26 pm

Аз пък предлагам секи потребител който не пише мнения редовно да бъде наказван.Ако получа одобрение за туй предложение ще идготвим и списък с наказанията
Върнете се в началото Go down
https://manron.bulgarianforum.net
Amor Gitano
Don't Blame Me ... I'm JuSt a RoCk StaR



Female Брой мнения : 231
Registration date : 16.12.2007

Character sheet
Описание на Героя:

Предложения и препоръки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и препоръки   Предложения и препоръки EmptyВто Яну 22, 2008 10:57 pm

Ще подкрепя идеята ти, но след като форума събере повече потребители и имаме на какво да се опрем.Смятам, че когато наберем един добър актив от 15 - 20 редовни потребители можем да започнем да налагаме някакви санкции за нередовност Wink

Относно Галерията.Всеки потребител с оформен и одобрен герой и със негови снимки разбира се, ще има правото на лична галерия.Галериите ще се обновяват колкото често потребителят реши, но който не влиза повече от 2 седмици ( без обявена причина ест ) ще изгуби своята галерия.Ще го съгласувам и със Стеф, но мисля, че ще приеме идеята.

Проверявайте Новини и Съобщения често отсега нататък, защото ще има реформи.
Върнете се в началото Go down
Frozen Beauty
Never Forgotten
Frozen Beauty


Female Брой мнения : 173
Location : FoUr LeTtErs : H E L L
Registration date : 27.12.2007

Character sheet
Описание на Героя:

Предложения и препоръки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и препоръки   Предложения и препоръки EmptyВто Фев 05, 2008 7:39 pm

Предлагам пак всеки да може да си опише къщата .
Върнете се в началото Go down
http://www.sinu.bigforumpro.com
Could`Be
Admin
Could`Be


Male Брой мнения : 345
Age : 33
Registration date : 16.12.2007

Character sheet
Описание на Героя:

Предложения и препоръки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и препоръки   Предложения и препоръки EmptyВто Фев 05, 2008 7:48 pm

Предложението е одобрено
Върнете се в началото Go down
https://manron.bulgarianforum.net
monah
Ученик в Заран
monah


Male Брой мнения : 53
Age : 36
Registration date : 26.12.2007

Character sheet
Описание на Героя:

Предложения и препоръки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и препоръки   Предложения и препоръки EmptyСъб Фев 09, 2008 5:34 am

Така Стефо ето и това, което отдавна чакаше:
1. Форума, поне според мен трябва да се реорганизира и веднага казвам, как би трябвало да изглежда, поне според мен:
1.1 История на Манрон - добре е, но е кратка. Може да се направи отделен форум - Конкурси или Състезания или нещо от сорта, в който да бъде поставено като задача написване на хубава и пълна история на Манрон. Като се изложат няколко истории да се направи една анкетка и да се гласува за най-добра история и естествено победителя да отнесе някаква награда.
1.2 Форумни правила - добре са, поне за сега не се сещам какво да кажа, но може би също с Историята на Манрон трябва да бъдат заключени теми.
1.3 Вашите въпроси и нашите отговори - мисля, че тук може да се направи една обща разяснителна темичка, в която да влезнат - Галерии и тънта мънта; Ник, ранг, подписи и аватари; Герои, разпределение и домове! Иначе като цяло си е наред темата.
1.4 Представяне - мисля си, че тук всичко си е ок, само може тук да се прибави и форума Разпределете се.
1.5 Кандидатствай - форумчето добре, но какво търси отказването от пост във форум Новини и съобщения? Смисъл да то това си е нещо, което трябва да се знае, но все пак ти се отказваш от нещо, за което си се молил преди това и би трябвало да е в същия раздел. Бих дал и нагледен пример от живота, но ще прекаля.
1.6 Залата за хранене - тук може да се прибави следващия форум - Голямата кухня, щото като смисъл са си доста еднакви.
1.7 Кандидатствай в категория Клубове си мисля че трябва да притежава и темичка за кандидатстване в създадените клубове, а те самите да са скрити. Да кажем тези на Смъртожадните може да правят малко бели и така. Razz
1.8 Жилища - е така и неразбрах какво прави тоя форум във Свободната зона. Не мислите ли, че е по удачно да е в категория Около Манрон или някъде там?
1.9 Свободията - ах форума в които ми идва да развъртя една метла просто...
- Снимкии - много по удачно е да бъдат при представянето.
- Банери - те трябва да са си в FriendsSs
- Вашият скайп - и това си мисля, че бива да е някъде около представянето
- Коментари по снимки - малко излишна за мен тема, щото никой няма да седне да коментира чуждите снимки, освен ако не са си поне добри събеседници. А пък и Флъъда мисля, че решава изцяло проблема.
- Викторина - моля ви, сменете това име. Всеки път се пуля от какъв зор викторина(която би трябвало да дава точки) прави във Свободията и всеки път се усещам, че това е игра.
2. Предложенията ми:
2.1 Да се пуснат повечко игри във Свободията
2.2 Да се направят групи на домовете, учителите и клубовете. Смисъл групите да са видими и да кажем с някакви цветове. Surprised
2.3 Този часовник така и не разбрах какво търси там, да го сложите в портала да, ама там, някак не ми седи нужен, не че в портала ще ми е по нужен де, но аз да си кажа.
2.4 Някой от админите да вземе и да попълни Character sheet на форумниците, щото аз се опитах си оправя моя, но нещо не ми даде.
2.5 Картинките - моята любима тема. Този път няма да ви кастря да ги преоразмерявате, но поне ги поставяй те първи и под тях да е текста.
2.6 Да се направи една темичка, може да е както казах Конкурси или подобно, в която да пуснем няколко примерни банера от стандартните размери (мисля 460 на 90) и за лого, щото това ми е малко малко и мижавичко. За банер ок, но за лого... Дайте една тема пък да опитаме.
2.7 Рекламата - аз ще пусна на поне още две места банера, но няма да е зле да по спамите в Потър манията. Ако има мейл на самия форум дайте го насам, пък аз ще поспамя вместо вас. Бих го направил и от собствената си поща, но някак не ми се ще да ме запомнят като досадниче. Razz
Ми за сега това се сещам, не е много, но не е и малко. Ако се сетя нещо ще пиша поне по скайп.
Върнете се в началото Go down
Could`Be
Admin
Could`Be


Male Брой мнения : 345
Age : 33
Registration date : 16.12.2007

Character sheet
Описание на Героя:

Предложения и препоръки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и препоръки   Предложения и препоръки EmptyСъб Фев 09, 2008 11:45 am

Заемам се Razz
Върнете се в началото Go down
https://manron.bulgarianforum.net
Amor Gitano
Don't Blame Me ... I'm JuSt a RoCk StaR



Female Брой мнения : 231
Registration date : 16.12.2007

Character sheet
Описание на Героя:

Предложения и препоръки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и препоръки   Предложения и препоръки EmptyСъб Фев 09, 2008 2:55 pm

Еми аз ще се заема с групите и с някой поправки в темите и другото.Не знам как, но дори да пуснем всички тези теми, ако не наберем хора няма да има смисъл.В ПМ аз не искам да спамя, защото пиша редовно там и не искам да ме баннат.Така че, ако някой друг се съгласи да спами там, аз мога, но не искам в ПМ.
Върнете се в началото Go down
Amor Gitano
Don't Blame Me ... I'm JuSt a RoCk StaR



Female Брой мнения : 231
Registration date : 16.12.2007

Character sheet
Описание на Героя:

Предложения и препоръки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и препоръки   Предложения и препоръки EmptyСъб Фев 09, 2008 10:25 pm

Окей, написах историята.Не е особено дълга, но ще опитам още да напиша не знам обаче дали ще стане особено дълго.
Ще променя името на клуба Смъртожадни, защото това си е дума от Хари Потър, според мен трябва да си имаме наша дума.
Не знам защо ми махнахте часовника, според мен освежаваше.
Картинките...хм, по тях има доста работа, но не са чак толкова неосъразмерени.
Другото, което искам да ви питам искате ли е дали искате да си има общества, като в колежите.Това ще са като клубове, в които пак ще се събират различни хора, като групи.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Предложения и препоръки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и препоръки   Предложения и препоръки Empty

Върнете се в началото Go down
 
Предложения и препоръки
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Manron School :: Първи стъпки в Манрон :: Вашите въпроси и нашите отговори-
Идете на: