Manron School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Manron School

We are back again
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Срещата на две вампирки..

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Marishka Balan

Marishka Balan


Female Брой мнения : 12
Age : 33
Location : In mY GraVe!
Registration date : 18.07.2008

Character sheet
Описание на Героя:

Срещата на две вампирки.. Empty
ПисанеЗаглавие: Срещата на две вампирки..   Срещата на две вампирки.. EmptyНед Юли 20, 2008 9:40 pm

Маришка летеше над ледената пустиня.Гледаше отвисоко красотата на леда.За миг с болка на сърцето се сети за Елира,Верона и Дракула.Хиляди нощи бе пропиляла в опит да ги намери,но без успех.В очите й отново напираха сълзи,но тя с яд тръсна глава и мислите си отидоха.
Както си летеше забеляза друга фигура да лети ниско над земята и да се приземява.Тази нежна фигура й се стори до болка позната.Спусна се още малко надолу и видя,че фигурата имаше непогрешима червена коса биеща към кафяво.една мисъл премина през главата й.Но не беше възможно...просто не беше възможно.реши обаче да опита:
-Елира!-гласът не й стигаше от вълнение,но повиши глас-Елира!
Върнете се в началото Go down
http://ourteenlife.topicboard.net/index.htm
Елира Халкиас
Пазач на горите и ледените пустини
Елира Халкиас


Female Брой мнения : 14
Location : I am just wandering ...
Registration date : 18.07.2008

Character sheet
Описание на Героя:

Срещата на две вампирки.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещата на две вампирки..   Срещата на две вампирки.. EmptyНед Юли 20, 2008 9:47 pm

Елира се огледа, но пред себе си не видя никой, но все още чуваше нечии глас, който я викаше. Обърна и погледна назад съмнително и ясно забеляза един силует. Беше й познат.Смръщи поглед и примигна няколко пъти, но след това разбра, че това не бе нито видение, нито мираж, но все още усещаше колко позната беше онази фигура в далечината. Не можеше след толкова време да стане толкова бързо, ... неочаквано, ... невероятно. Но защо пък не ? Вълкът до нея наостри уши и започна да души въздуха. На Елира вече й беше ясно кой я зовеше, но все още съзнанието й не искаше ... или не можеше да го побере. Остави го настрана.
- Маришка !
Върнете се в началото Go down
Marishka Balan

Marishka Balan


Female Брой мнения : 12
Age : 33
Location : In mY GraVe!
Registration date : 18.07.2008

Character sheet
Описание на Героя:

Срещата на две вампирки.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещата на две вампирки..   Срещата на две вампирки.. EmptyНед Юли 20, 2008 9:59 pm

-О Господи!-каза си Маришка и стремглаво полетя надолу.
-Маришка!-повтори Елира и двете се затичаха една към друга.
Прегърнаха се и останаха няколко секунди прегърнати.
-О боже мой!Не мога да повярвам,че си ти!-едва не се разплака от щастие Маришка.Не бе плакала от мноого дълго време.
-Повече никога няма да се разделим!-каза й Елира успокоително и отново я прегърна.
-Когато те видях от небето не ми се вярваше това да си ти...ума не можеше да ми го побере!-каза й с широка усмивка Маришка-Имаме да си разказваме толкова много!Цяла вечер е сме заедно!Няма да те пусна да вървиш някъде!
-Хаха!Аз няма да бягам!-засмя й се Елира и двете полетяха нагоре,като щяха да се разхождат.
-Само едно нещо все още ме човърка!-каза й Маришка докато ледения полъх полъхваше лицето на двете красавици-Да си се виждала с Верона?
Върнете се в началото Go down
http://ourteenlife.topicboard.net/index.htm
Елира Халкиас
Пазач на горите и ледените пустини
Елира Халкиас


Female Брой мнения : 14
Location : I am just wandering ...
Registration date : 18.07.2008

Character sheet
Описание на Героя:

Срещата на две вампирки.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещата на две вампирки..   Срещата на две вампирки.. EmptyНед Юли 20, 2008 10:08 pm

- Не - Въздъхна тежко Елира, но после се обнадежди. - Но сега, когато сме двете, ще я открием много по-лесно! Ще видиш. Първото, а именно - две от нас да се съберат, то стана ! След всяко чудо има второ. - Избърса с пръст очите си и замълча.
- Нещо ново при теб ? - Маришка я погледна.
- Не особено. - Изсумтя червенокосата. - След ... това, което се случи започнах да се скитам. Какво друго можеше да направя ? И накрая тръгнах на север и се озовах тук. Отговарям за тези ледени дюни тук и за гората малко по-надолу. То няма какво много да се прави, почти няма жива същества тук. Единственият ми познайк е един вълк ... или беше досега. Вече са двама.
Върнете се в началото Go down
Marishka Balan

Marishka Balan


Female Брой мнения : 12
Age : 33
Location : In mY GraVe!
Registration date : 18.07.2008

Character sheet
Описание на Героя:

Срещата на две вампирки.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещата на две вампирки..   Срещата на две вампирки.. EmptyНед Юли 20, 2008 10:14 pm

-Мда..-въздъхна Маришка-Нямам търпение да тръгнем на поход за да намерим Верона!А намерим ли и нея вампирското трио се завръща!
-Точно така!-усмихна се Елира.
-Намери ли си добри приятели тук?-попита любопитно Маришка.
-Ами нали това ти казвам...тук почти няма жива душа!Само вълка ми е приятел!Поне става за компания!
-Хах,да!Аз пък успях да си намеря едно сибириско тигърче!Казва се Ноа!Има твоя нрав и много ми напомняше за теб,когато се натъжавах,че ви няма с Верона!
-Значи ще си допаднем!-весело се усмихна Елира и Маришка се засмя лъчезарно.
-Знаеш ли..-започна Маришка-Според мен гоооре-долу знам къде се намира Верона!Но има ли някъде наблизо някакво селце или каквото и да е!Ще отидем в някое заведение да...хапна,че не съм яла от няколко седмици вече!
Върнете се в началото Go down
http://ourteenlife.topicboard.net/index.htm
Елира Халкиас
Пазач на горите и ледените пустини
Елира Халкиас


Female Брой мнения : 14
Location : I am just wandering ...
Registration date : 18.07.2008

Character sheet
Описание на Героя:

Срещата на две вампирки.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещата на две вампирки..   Срещата на две вампирки.. EmptyНед Юли 20, 2008 10:22 pm

- И какво ще ядеш ? Сервитьора ли ? - Двете се разсмяха. - Така де, и аз не съм яла от доста време, но и животинската не е толкова зле - Сините й очи срещнаха начумерения поглед на Маришка. - Добре де, нищо не се мери с човешката, но когато си набутан на края на света ... аз лично приемам всичко в такъв случай.
- Значи си в такъв случай ... а аз се чудя къде са животните - Отново се разхилиха.
- Не съм аз виновна, че са офейкали някъде ... но вълка ми стига. Казва се Север и още не съм разучила особено характера, тъй де, засега само обича да спи и да ми ближе ръката.
- Значи си пила животинска ?
- Ами ... не, но изпадам в паника.
Върнете се в началото Go down
Marishka Balan

Marishka Balan


Female Брой мнения : 12
Age : 33
Location : In mY GraVe!
Registration date : 18.07.2008

Character sheet
Описание на Героя:

Срещата на две вампирки.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещата на две вампирки..   Срещата на две вампирки.. EmptyНед Юли 20, 2008 10:33 pm

-Хаха!Ти ме разбиваш,Елира!-засмя се Маришка.
-Ами ела ти да живееш тук и ще видиш колко бързо ще минеш на животинска кръв!-изплези й се не много в стила си Елира.
-Елирче какво ти става?!-ухили й се Маришка.
-Знаеш,че мразя да ми казват така!-съвсем леко я побутна Елира.
-Да!Права си!Извинявай!-огледа се Маришка-И все пак още се замислям за ужаса,който изживяхме Онази нощ..
-Не ми напомняй,моля те!-погледна я Елира с огън в очите.
-Добре,добре!-каза Маришка и си лепна една искуствена усмивка.
-Не прави такива физиономий!-засмя й се Елира-Знаеш,че познавам тези твои усмивки!
-Хах!Край!Разкри ме!-засмя се Маришка.От одавна не се беше смеела така както сега-Тааа аз съм гладна!Искам да ме отведеш някъде!
Върнете се в началото Go down
http://ourteenlife.topicboard.net/index.htm
Елира Халкиас
Пазач на горите и ледените пустини
Елира Халкиас


Female Брой мнения : 14
Location : I am just wandering ...
Registration date : 18.07.2008

Character sheet
Описание на Героя:

Срещата на две вампирки.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещата на две вампирки..   Срещата на две вампирки.. EmptyПон Юли 21, 2008 10:31 am

- Някъде ? Виждаш, че и аз още не съм намерила много места. Даже никакви. И сега няма да трепем жителите на някое село, ще ни кажат да се махаме, а за да други места не се сещам в момента. Тц,тц,тц ...
- Пак започваш да цъкаш.
- Никога не съм спирала. Тц,тц ... - Маришка се разхили,а Елира продължида си цъка на спокойствие, като се чудеше къде да отидат.
Върнете се в началото Go down
Marishka Balan

Marishka Balan


Female Брой мнения : 12
Age : 33
Location : In mY GraVe!
Registration date : 18.07.2008

Character sheet
Описание на Героя:

Срещата на две вампирки.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещата на две вампирки..   Срещата на две вампирки.. EmptyСря Юли 23, 2008 11:24 am

Елира продължи да си цъка,а Марика се хилеше.И двете бяха повече от щастливи,че са се намерили.
-Може да отидем в градчето дето е малко по-надолу!-прекъсна цъкането на Елира,Маришка.
-Ами....-замисли се Елира.
-Моля тее!Моооля те!Глаадна съъм!Моляя тее!-гледаше я с жален поглед вампирката.
-Ох!Добре!Да вървим..

П.с-предлагам да пишем в хана на градчето Wink
Върнете се в началото Go down
http://ourteenlife.topicboard.net/index.htm
Sponsored content





Срещата на две вампирки.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Срещата на две вампирки..   Срещата на две вампирки.. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Срещата на две вампирки..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Manron School :: Около Манрон :: Ледените пустини-
Идете на: